Naprawa

Zleć nam naprawę

Chcesz naprawić swoje narzędzie? Nasz serwis to szybka naprawa, kurier pod drzwi, szybka wycena, doświadczona załoga.


Numer seryjny


Model
Opis usterki

Pomoc

Formularz pozwoli Ci w szybki i intuicyjny sposób dokonać zlecenia naprawy. Po jego dokonaniu i przygotowaniu swojego elektronarzędzia do wysyłki całą resztą zajmujemy się my! Termin naprawy jest zależny od dostępności części zamiennych producenta. Jeśli wymagasz pilnej naprawy, a my posiadamy wszystkie niezbędne części na naszym magazynie możliwa jest naprawa tego samego dnia, w którym Twoje urządzenie trafiło do naszego serwisu.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Sposób dostawy


Firmy mające duże potrzeby zapraszamy do stałej obsługi serwisowej.

Pomoc

Maksymalne wymiary jednej standardowej paczki to 140x60x60 cm, a maksymalna waga to 30 kg. Przy zachowaniu takich parametrów transport firmą kurierską DHL w dwie strony wyniesie jedyne 20 zł. Koszt jest doliczany do rachunku lub faktury za wykonaną usługę. Po dostarczeniu paczki do serwisu przystąpimy do weryfikacji i wyceny. Na bieżąco otrzymujesz informacje o statusie zlecenia.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Imię*

Nazwisko*

Numer telefonu*

Email*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Nazwa firmy*

NIP*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Pomoc

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji, w razie potrzeby skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, wiemy, że sprawna komunikacja jest rzeczą na której naszym Klientom zależy. Firmom, które poszukują partnera biznesowego - serwisu, który spełni wysokie standardy terminów i jakości napraw proponujemy współpracę na preferencyjnych warunkach. Zadzwoń do naszego konsultanta po szczegóły.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Pomoc

Właściwa wycena i weryfikacja uszkodzeń często wymaga demontażu całego elektronarzędzia. W przypadku braku zgody na naprawę ze względu na wysokie koszty zwracamy elektronarzędzie w rozkręconej postaci. Usługa skręcenia  elektronarzędzia po wycenie jest odpłatna.

Koszt takiej usługi waha się w granicach od 20 do 50 zł i jest zależny od stopnia skomplikowania elektronarzędzia i poświęconego czasu na montaż. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie naszego serwisu.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.