Naprawa

Zleć nam naprawę

Chcesz naprawić swoje narzędzie? Nasz serwis to szybka naprawa, kurier pod drzwi, szybka wycena, doświadczona załoga.


Numer seryjny


Model
Opis usterki

Pomoc

Formularz pozwoli Ci w szybki i intuicyjny sposób dokonać zlecenia naprawy. Po jego dokonaniu i przygotowaniu swojego elektronarzędzia do wysyłki całą resztą zajmujemy się my! Termin naprawy jest zależny od dostępności części zamiennych producenta i bieżącej ilości zleceń serwisowych. Robimy co możemy, aby terminy napraw były krótkie, natomiast ze względu na naszą jakość wykonywanych napraw, która jest wyższa niż średnia na rynku momentami jesteśmy dosłownie "zasypywani" elektronarzędziami i terminy mogą ulec wydłużeniu.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Sposób dostawy


Firmy mające duże potrzeby zapraszamy do stałej obsługi serwisowej.

Pomoc

Maksymalne wymiary jednej standardowej paczki to 140x60x60 cm, a maksymalna waga to 30 kg. Przy zachowaniu takich parametrów transport firmą kurierską DHL w dwie strony wyniesie jedyne 20 zł. Koszt jest doliczany do rachunku lub faktury za wykonaną usługę. Po dostarczeniu paczki do serwisu przystąpimy do weryfikacji i wyceny. Na bieżąco otrzymujesz informacje o statusie zlecenia.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Imię*

Nazwisko*

Numer telefonu*

Email*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Nazwa firmy*

NIP*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Adres*

Kod pocztowy*

Miasto*

Pomoc

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji, w razie potrzeby skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, wiemy, że sprawna komunikacja jest rzeczą na której naszym Klientom zależy. Firmom, które poszukują partnera biznesowego - serwisu, który spełni wysokie standardy terminów i jakości napraw proponujemy współpracę na preferencyjnych warunkach. Zadzwoń do naszego konsultanta po szczegóły.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Pomoc

Właściwa wycena i weryfikacja uszkodzeń często wymaga demontażu całego elektronarzędzia. W przypadku braku zgody na naprawę ze względu na wysokie koszty zwracamy elektronarzędzie w rozkręconej postaci. Usługa skręcenia  elektronarzędzia po wycenie jest odpłatna.

Koszt takiej usługi waha się w granicach od 20 do 50 zł i jest zależny od stopnia skomplikowania elektronarzędzia i poświęconego czasu na montaż. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie naszego serwisu.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.