OFERTA HANDLOWA

Rozglądasz się za nowym elektronarzędziem lub sprzętem budowlanym?

Dobrze trafiłeś! Z przyjemnością doradzimy, pomożemy w dobraniu odpowiednich narzędzi. Zaopatrujemy firmy o różnym profilu działalności, możemy się pochwalić tysiącami zadowolonych klientów.

CO OTRZYMUJĄ NASI KLIENCI ?

Dostępność

Tysiące produktów dostępnych od ręki – elektronarzędzia, osprzęt i materiały eksploatacyjne. Towar dowozimy własnym transportem lub spedytorem.

Oszczędność

Szanujemy czas naszych klientów. W przypadku naprawy gwarancyjnej młotów klasy 5kg i większych zakupionych w naszym sklepie oferujemy nieodpłatnie młot zastępczy na czas naprawy.

Obsługa gwarancyjna

Rejestrujemy, archiwizujemy, w pełni obsługujemy gwarancje narzędzi u nas kupionych. Zyskujesz oszczędność czasu i spokojną głowę.

Pomoc / Elastyczność

Wychodzimy z założenia, że problem Klienta to również nasz problem. W sytuacjach wymagających szybkiego działania reagujemy priorytetowo.

Opieka handlowca

Dobieramy rozwiązania, technologie dopasowane do potrzeb Klienta. Szukamy możliwie prostych oraz skutecznych rozwiązań.

Fachowe doradztwo

Dobieramy rozwiązania, technologie dopasowane do potrzeb Klienta. Szukamy możliwie prostych oraz skutecznych rozwiązań.

W NASZEJ OFERCIE

Dziś dobra cena nie wystarcza, poznaj dodatkowe korzyści płynące ze współpracy z nami.

Pokazy elektronarzędzi

Planujesz większe zakupy?

Zapewniamy możliwość pokazu i przetestowania rożnych modeli, wariantów elektronarzędzi. Auto pokazowe podjedzie do Twojej firmy lub na budowę i zaprezentuje narzędzia w akcji. Specjaliści praktycy z wozów pokazowych topowych marek takich jak Bosch, Makita, Milwaukke, Festool chętnie zjawią się w Twojej firmie i przyjrzą się specyfice pracy. Auta są w pełni wyposażone w elektronarzędzia oraz osprzęt, daje to możliwość przeprowadzenia testów na własnym materiale przy użyciu różnego rodzaju sprzętu. 

Testy elektronarzędzi

Chciałbyś mieć pewność, że konkretny model jest optymalnym rozwiązaniem? Proponujemy możliwość nieodpłatnego testowania elektronarzędzi na dłuższy okres czasu. Testy pozwalają na lepsze poznanie elektronarzędzia w trakcie pracy i pomagają podjąć decyzję, zwłaszcza, gdy zamierzasz wyposażyć własną firmę w większą ilość sprzętu. Testy są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, zależy nam na tym abyś był zadowolony z naszej obsługi i z zakupionego elektronarzędzia i abyś odwiedził nas ponownie.

Usługi dodatkowe

Chcesz chronić swoje narzędzia, albo interesuje Cię, abyśmy w całości zajęli się rejestracją kupionego sprzętu oraz obsługą gwarancyjną? Posiadamy szeroką gamę usług dodatkowych, które zostały utworzone z zamysłem oszczędności Twojej wygody i oszczędności Twojego czasu. Niektóre z nich to grawerowanie elektronarzędzi (w celach ewidencyjnych i bezpieczeństwa), rejestracja gwarancji, archiwizacja dokumentów i obsługa gwarancyjna, przywilej odpłatnych napraw ekspresowych,, pakiety przeglądów okresowych elektronarzędzi.

szczegóły

Full Service Bosch

Jako jeden z niewielu dealerów Bosch nasi klienci otrzymują możliwość skorzystania z oferty Full Service Bosch. Na czym to polega? Brak kosztów, dokumentów na zakupiony sprzęt na 1 lub 2 lata. Zwrot naprawionego sprzętu w 48h lub sprzęt zastępczy. Dla klientów posiadających duże ilości elektronarzędzi przygotowano Pakiet Full Service Plus (szczegóły link)   

szczegóły

Leasing Bosch

Zakupione w leasingu elektronarzędzia Bosch posiadają już Full Service. Leasing jest świetnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na rozłożeniu płatności w czasie oraz na przewidzianych z góry kosztach inwestycji. Dokumentacja leasingowa jest maksymalnie uproszczona i większość decyzji jest wydawana w 48H.  Jest to również świetna alternatywa do floty Hilti.

Finansowanie (przelew, leasing)

Firmy z nami stale współpracujące rozliczają się z nami bezgotówkowo. Jeśli planujesz większą inwestycję w elektronarzędzia i finansowanie zewnętrzne, zaproponujemy korzystny leasing EFL.

Dotacje/dofinansowania z UE

Chciałbyś wyposażyć się w profesjonalne elektronarzędzia? planujesz otwarcie biznesu,a może stworzenie nowego stanowiska pracy? Dotacje z UE są dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, pomożemy Ci dobrać systemy i produkty, z których będziesz zadowolony na lata. Doświadczenia setek zrealizowanych dotacji dają Ci gwarancję, że współpracujesz z zawodowcami i ludźmi z szerokim doświadczeniem. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji i pomagamy ustrzec się najczęstszych błędów.

szczegóły

„Naszym zadaniem jest w sposób szybki i skuteczny rozwiązywać problemy naszych Klientów w zakresie dostaw, serwisu elektronarzędzi. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm i jakość obsługi, słuchamy naszych Klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb. Zależy nam, aby Klienci postrzegali nas jako solidnego partnera handlowego, godnego zaufania, stale podnosimy nasze standardy. Największą satysfakcję sprawia nam duża ilość poleceń i rekomendacji, bo jest to dla nas dowód na to, że dobrze wykonujemy swoją pracę. Zapraszamy do współpracy.”


Stanisław Suszycki
Tomasz Suszycki