Nie powiemy Ci, że jesteśmy najlepsi, zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, abyś był zadowolony z obsługi.

Decyzja należy do Ciebie!

O nas

Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci pracę, z nami możesz więcej!

Już od 27 lat zajmujemy się elektronarzędziami, pomagamy profesjonalistom w kwestii zaopatrzenia, serwisu i wynajmu elektronarzędzi. Zebrane długoletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać rynek elektronarzędzi, ale i również z drugiej strony poznać oczekiwania i problemy z jakimi borykają się fachowcy, bezpośredni użytkownicy elektronarzędzi. My znajdujemy się pośrodku i naszą rolą jest dostarczać rozwiązań, które pozwolą Klientom zwiększyć ich potencjał i skuteczniej działać. Nasz zespół to połączenie doświadczenia, kompetencji, pozytywnej energii, ale i kreatywnego podejścia do specyfiki i problematyki rynkowej. Stale się rozwijamy, poszerzamy swój zespół o kolejne ogniwa, aby spełnić wysokie standardy obsługi i aby sprostać wyzwaniom jakie rynek ze sobą niesie.

Dlaczego my?

  • Czas reakcji – w sytuacjach niecierpiących zwłoki, pomagamy Ci rozwiązać problemy, abyś mógł wrócić do działania.
  •  Kompleksowość – otrzymujesz fachowe doradztwo produktowe, opiekę handlowca, obsługę serwisową i możliwość wynajmu elektronarzędzi. 
  • Zasoby – najważniejszym naszym zasobem są ludzie, stawiamy na komunikację, kompetencje, abyś otrzymał dokładnie to czego oczekujesz.
  • Profesjonalizm – działamy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy, aby nas traktowano.

Opinie naszych klientów